İzmir Raket Tabela

İzmir’de Raket Tabelanerede yapılır.? 0232 374 0 724

Raket Tabela Nedir.?

Şehir içlerinde cadde kenarlarında duraklarda raket tabir ettiğimiz tabelalar yer almaktadır. Şekilleri rakete benzer çift taraflı tabela ışıksız oabileceği gibi ışıklı şeklindede olmaktadır. son zamanlarda teknolojik gelişmelerle beraber raket tabelalar son derece görsel anlamda gelişerek kent mobilyasında yerini almıştır. Raket tabelaların hareketlileride son zamanda çaddelerde yerini almıştır.

Bu tür tabelalar en popüleri ışıklı ve durak kenarlarında konuşlandırılanlardır. Bunların imalatında alüminyum ve pleksiglas kullanılmış son derece estetik tabelalardır. Bu tabelaların imalatını anlatalım:

alüminyumdan oluşturulan karkasa elektrik aksamı monte edilerek ışıklı hale gelmesi sağlanır ve hareket motoru ve afiş makarası altlı üslü tutturulur  sonra tabelanın flanş kısı tabelanın dar yeri olan kısma ayakta durmasını sağlayacak flanş tutturulur ve dış kıskı alüminyumla kaplanır.    Reklamcılığın Kökeni
Akıllı Tasarımdır

AFİŞ DEĞİŞTİRİCİLİ MEGALIGHT HAREKETLİ PANO

Hareketli Tabela 3. Bölümden Oluşmaktadır.

Reklam Panosu Bölümü – Kaset
Taşıyıcı Ayak Sistemi – Ayak
Elektrik ve Elektronik Aksamı – Elektronik

Reklam Panosu taşıyıcı çelik iskelet,açılabilir kapanabilir kapaklar ve sistemi koruyucu camdan oluşmaktadır.
Reklam Panosu uluslararası standartlarda 3,30m² lik ebadındaki reklam afişlerini rahatlıkla çalıştırabilecek ölçülere sahiptir.
Çelik konstrüksiyon Türkiye’de de kabul edilen Avrupa Normlarında yapılan statik hesaplar sonucu elde edilen değerlerde imal edilmiş çelik malzemeden  yapılıp ve imalatında sadece Tig ve Mig kaynağı kullanılmaktadır.
İmalatın kolayca taşınabilmesi ve yerine monte edilebilmesi için üzerinde iki adet paslanmaz mapa bulunmaktadır.
Yapılan çelik imalat her tarafı ekstrüsyon yöntemi ile elde edilmiş alüminyumdan yapılmış profillerle kaplanmıştır.Bu estetik yapı; reklam panosunun kanat ve kapaklarının çalışmasına uygun, su ve toz geçirmez özelliktedir.

Elektrik Elektronik Aksamı Dört Parçadan Oluşmaktadır:

a)Elektrik Tesisatı

b)Aydınlatma Sistemi

c)Elektrik Motorları Grubu

d)Elektronik Kontrol Sistemi

sonra dış kısıma gelecek şeffak pleksi tabelaya tutturulur bilgisayarla oluşturulup basılan afiş motorla makara arasına gerilerek sarım işlemi neticesinde zamanlama ayarlanır ve reklam dönmeye başlar. Hazırlanan raket tabelamız betonu dökülmüş flanşına monte edilme zamanı gelmiş demektir.Şimdilerde bu tür tabelalara led sistemleri döşenerek görsel televizyon gibi reklam alma işlerine de başlamışlardır butür tabelaların görsel anlamda şehirlerimize renk cümbüşü sağlamakta ayrı bir güzellik katmaktadır.

İzmire  Raket Tabela,Raket Tabela,Konak  Raket Tabela,  , Konak’ta  Raket Tabela,  Konaklı  Raket Tabela,TurgutluRaket Tabela,  Estetik  Raket Tabela, Çağdaş  Raket Tabela , Karşıyaka  Raket Tabela, Karşıyaka’da  Raket Tabela’cı,Bornova’da  Raket Tabela, Bornovalı  Raket Tabela, Bornovalıya  Raket Tabela,  Raket Tabela,  Bornova İzmir İzmir’de  Raket Tabela,  Raket Tabela  İzmir, İzmirli  Raket Tabela, Karşıyakalı  Raket Tabela  , Manisada  Raket Tabela,  Manisalı  Raket Tabela, Manisada  Raket Tabela, Ucuz  Raket Tabela  , Acil  Raket Tabela, Alsancakta  Raket Tabela, Alsancak’lı  Raket Tabela, Egede  Raket Tabela,  Alsancağa  Raket Tabela,Çiğli  Raket Tabela  , Çiğliye  Raket Tabela, Çiğli’de  Raket Tabela,  Görsel  Raket Tabela,Menemen  Raket Tabela, Menemen’de  Raket Tabela, Menemenli  Raket Tabela,Aliağa  Raket Tabela, Aliağa’da  Raket Tabela,  Aliağalı  Raket Tabela,Seferihi Pınarbaşı  Raket Tabela,  Pınarbaşı’nda  Raket Tabela, Pınarbaşılı  Raket Tabela,Manisa  Raket Tabela,  Manisa’da  Raket Tabela,  Manisalı  Raket Tabela,Kordon  Raket Tabela, Kordon’da  Raket Tabela, Kordon’da  Raket Tabela,Torbalı  Raket Tabela, Torbalı’da  Raket Tabela, Torbalı’ya  Raket Tabela,  Alsancak’ta  Raket Tabela  Tabela,  Egede  Raket Tabela  ,  İzmirde  Raket Tabela  ,  Karşıyaka’da  Raket Tabela  ,  Konak’ta  Raket Tabela  ,  Manisa’da  Raket Tabela  ,  Renkli  Raket Tabela

Köymenler İzmir’de   Raket Tabela telefon: 0232 374 0 724

Posted under Raket Tabela