Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Pylon Totem

İzmir Pylon Totem

İzmir’de Peylon  Reklam Tabelaları nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Pylon Totemler özellikle yol kenarlarına dikilerek etkili bir tanıtım yapılmak istenmiştir. Bunun faydası özellikle gündüz yolculuk yapanlar üzerinde olumlu etkisi sıkılmanızı engellediği gibi uyarıcı etki’de yapar nedeni sürekli değişik zemin ve fonlarla uyarılmak nedeniyle vücut zinde kalır

Bu akıllı TOTEM sisteminin ayırt edici özelliği, bir totem pylon inşa edilen yoldur. İlk olarak, bir dizi iki temel profillerin, alüminyum bir ya da daha sonra çelik, tüp profil veya, totem pylon iç çerçevesi ve etrafında monte edilir, iki kapak profilleri temel bölümleri için monte edilmiştir. Kare veya dikdörtgen boru profiller kullanılarak farklı dış boyutları ve duvar kalınlıkları değişken derinlikte örneğin 10, 15 veya 20 cm ve aynı temel ve kapak profilleri ile 6 m kadar bir yükseklik ile totem oluşturmak mümkün.Inşaat ve bakım kolaylığı,Paneller kolayca cepheden panelleri / grafik güncellemek ve hasarlı elektrik aksamlarının yedek kolaylaştırmak amacıyla kaldırdı edilebilir.

Dayanıklı yapıları sayesinde büyük boyutlarda Tabela yapabilirsiniz. Özellikle boyutları ve  veya duvar seçiminde ağır hava şartlarına dayanabilir yüksekliği 6m çok uzun boylu totem oluşturabilirsiniz kalınlıkları. Mimari tasarım Farklı şekillerde Kapak profilleri çok sayıda çağdaş tasarımlar için izin verir. Paneller vida olmadan veya gizli bağlantı elemanları kullanılarak eklenebilir.Şık tasarım Kapalı kullanımı ve büyük bir açık totem dikmesi için sadece bir temel ve bir kapak profili işareti makinesi ile küçük zarif totem oluşturabilirsiniz. Alüminyum profil müşterinin istenen renge boyanması için ya da şık bir gümüş anodize alüminyum kaplama bir değirmen kaplama mevcuttur.

İzmir Pylon Reklam Tabelası, İzmir’de Pylon, Pylon Reklam Tabelasıİzmir, İzmirli Pylon, İzmire Bornovalı Pylon, Bornova’da Pylon Reklam Tabelası, Pylon Reklam Tabelası Bornova Pylon Reklam Tabelası, Bornova’da Pylon, Konak Pylon Reklam Tabelası, Konak’ta Pylon, Konaklı Pylon Reklam Tabelası, Estetik Pylon Reklam Tabelası, Çağdaş PylonReklam Tabelası,
Karşıyaka Pylon, Karşıyaka’da Pylon’cu, Karşıyakalı Pylon Reklam Tabelası, Manisada Pylon Reklam Tabelası,  Manisalı Pylon Reklam Tabelası, Manisada Pylon Reklam Tabelası, Ucuz Pylon Reklam Tabelası, Acil Pylon Reklam Tabelası, Alsancakta Pylon Reklam Tabelası, Alsancak’lı Pylon Reklam Tabelası, Egede Pylon Reklam Tabelası, Pylon Reklam Tabelası, Alsancağa Pylon Reklam Tabelası
Çiğli Pylon Reklam Tabelası, Çiğli Pylon Reklam Tabelası, Çiğli’de Pylon Reklam Tabelası, Görsel Pylon Reklam Tabelası,Menemen Pylon,Menemen’dePylon Reklam Tabelası,Menemenli Pylon Reklam Tabelası, Aliağa Pylon Reklam Tabelası, Aliağa’da Pylon Reklam Tabelası, Aliağalı Pylon Reklam Tabelası, Seferihisar Pylon Reklam Tabelası, Seferhisarlı Pylon Reklam Tabelası, Seferhisarda Pylon Reklam Tabelası, Buca Pylon Reklam Tabelası, Buca’da Pylon Reklam Tabelası, Bucalı Pylon Reklam Tabelası, Pınarbaşı Pylon Reklam Tabelası, Pınarbaşı’nda Pylon Reklam Tabelası, Pınarbaşılı Pylon Reklam Tabelası, Manisa PylonReklam Tabelası, Manisa’da Pylon Reklam Tabelası, Manisalı Pylon Reklam Tabelası, Kordon Pylon Reklam Tabelası, Kordon’da Pylon Reklam Tabelası, Kordon’da Pylon, Torbalı Pylon Reklam Tabelası, Torbalı’da Pylon Reklam Tabelası, Torbalı’ya Pylon Reklam Tabelası, Foçada Pylon Reklam Tabelası,  Menemen’de Pylon Reklam Tabelası, Denizli’de Pylon Reklam Tabelası, Kuşadası’nda Pylon Reklam Tabelası, Marmaris’te Pylon Reklam Tabelası, Aydın’da Pylon Reklam Tabelası, Akhisar’da Pylon Reklam Tabelası, Alaşehir’de Pylon Reklam Tabelası,Denizli’de Pylon Reklam Tabelası,

Köymenler İzmir’de  Pylon Reklam Tabelaları  telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.