Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Cephe Alın Panosu

İzmir Cephe Alın Panosu

İzmir’in en Kaliteli Cephe  Alın Panosu  nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Cephe alın panosu nedir?

Cephe alın panosu Firmaların kendilerini tanıtmak için işyerlerinin üstlerine işyerlerinin önlerine ve ya yanlarına asılan pano,sac levha veya buna benzer tabelalara alın tabelası yada (Pnosu) demekteyiz.

Işıklı alın panosu nasıl yapılır?

12 lik kasa alüminyum  profiliyle yada 14 lük alüminyum kutu profiliden yapılan kasa arkası alüminyum ince saç veya galvaniz sacdan arka kısmı kaplanır .İçerisine isteğe göre florosanve ya led  sistemiyle elektrik tertibatı döşenir ve ön kısmına pleksiglas veya polikarbonat ışık geçiren ön yüz takıldıktan sonra ön fon üzerine firma logosunun işlenmesiyle pano alına tabelası hazırhale gelmiş olur ve firmanın alnına üstüne veya yanına takılarak firma pano uygulaması sonlandırılmış olur.

Firmalar ayrıca ışıksızda alın panosu veya tabelası yaptırmaktadır  bu tür ürünler içlerinde ışık tertibatı olmayan tabelalardır bunlar sade olduğu gibi kabartma yazılıda olabilir.Düz metalin üzerine veya pleksi polikarbonun üzerine folyo uygulamayla başlarbu tür tabelalar ışıksız düz tabelalardır.Eger ışıksız bu tür tabelalara led uygulanırsa ledli tabela olur .Eger Harflere kabartma uygulanırrsa kutulu tabela denir.Günümüzde tabela sektörü çok ilerleme kaydetmiş hatta artık cephe kaplamayla beraber bir işyerinin içinden dışına kadar tüm reklam mimarisi tek elden reklamcılar yapmaktadır.

İzmir Alın Panosu Tasarımı.İzmir’de Alın Panosu,
Alın Panosu İzmir,İzmirli Alın Panosu,İzmire Alın Panosu,

Bornova’da Alın Panosu,Bornovalı Alın Panosu,Bornova’da Alın Panosu,
Alın Panosu  Konak Alın Panosu,Tabela,Konak’ta Alın Panosu,
Konaklı Alın Panosu EgeAlın Panosu,Karşıyaka Alın Panosu,Karşıyaka’da Alın Panosu’,
Karşıyakalı Alın Panosu,Manisada Alın Panosu, Manisalı Alın Panosu,Manisada Alın Panosu,

Ucuz Alın Panosu,Acil Alın Panosu,Alsancakta Alın Panosu,Alsancak’lı Alın Panosu Tasarımı,
Egede Alın Panosu, Alın Panosu, Alsancağa Alın Panosu,Çiğli Alın Panosu,Çiğlili  Alın Panosu,
Çiğli’de Alın Panosu Tasarımı,Menemen Alın Panosu,Menemen’deAlın Panosu Tasarımı,
Menemenli Alın Panosu,Aliağa Alın Panosu,Aliağa’da Alın Panosu, Aliağalı Alın Panosu Tasarımı,Seferihisar Alın Panosu, Seferhisarlı Alın Panosu,Seferhisarda Alın Panosu
Buca Alın Panosu,Buca’da Alın Panosu,Bucalı Alın Panosu,Pınarbaşı Alın Panosu, Pınarbaşı’nda Alın Panosu,Pınarbaşılı Alın Panosu,Manisa Alın Panosu, Manisa’da Alın Panosu, Manisalı Alın Panosu,Kordon Alın Panosu,Kordon’da Alın Panosu,Kordon’da Alın Panosu,Torbalı Alın Panosu,Torbalı’da Alın Panosu,Torbalı’da Alın Panosu

Köymenler İzmir  Cephe Alın Panosu   İşleri telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.