Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Fener Tabela

İzmir Fener Tabela

İzmir’de Kaliteli Fener Tabela Nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Fener Tabela :

Fener  tabela, yapımında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen  tabela türüdür. Fener  tabelada kullanılan ışık ile ön tarafında bulunan reklam malzemesini her ortamda okuyabilmek mümkün olmaktadır. Arka tarafta ışık, ön tarafta ışık geçirebilen pleksi,vinil veya folyo baskı bulunmaktadır.Fener Tabela işyerlerimizin önlerine astığımız küçük ebatlı çift taraflı tabelalardır. Bunların özel tasarılarıda mevcutdur . Müşterilerimizin isteklerine göre badem şeklinde alüminyum kasalı pleksi gövdeli çift taraflı tabelalardır. Mekanın önüne asılırlar sallama modeli ve sabit modeli mevcuttur. Bankalara kurumsal bayili firmaların vazgeçilmez bir reklam modelidir.

Fener Tabela İmalatı:

Şekiline karar verilen fener tabela öncelikle kenar kasa modeli oluşturularak montesi yapılır içerisine led veya florosan ile ışık tertibatı döşenerek tabelanın karkası oluşturulmuş olur sonra vakkumlu veya düz pleksi zemini takılarak tabela kasası bitirilmiş olur. sonra bilgisayarda hazırlanan tasarımımız pleksi zemine yapıştırılarak tabela bitirilmiş olur. Sonra asma aparatı yapılarak tabela montaja  hazır duruma getirilir.

İzmir’de  Fener Tabela,  Fener Tabela  İzmir, İzmirli  Fener Tabela,  İzmire  Fener Tabela  
Bornova’da  Fener Tabela, Bornovalı  Fener Tabela, Bornovalıya  Fener Tabela,  Fener Tabela,  Bornova İzmir  Fener Tabela,Konak  Fener Tabela,  , Konak’ta  Fener Tabela,  Konaklı  Fener Tabela,TurgutluFener Tabela,  Estetik  Fener Tabela, Çağdaş  Fener Tabela , Karşıyaka  Fener Tabela, Karşıyaka’da  Fener Tabela’cı, Karşıyakalı  Fener Tabela  , Manisada  Fener Tabela,  Manisalı  Fener Tabela, Manisada  Fener Tabela, Ucuz  Fener Tabela  , Acil  Fener Tabela, Alsancakta  Fener Tabela, Alsancak’lı  Fener Tabela, Egede  Fener Tabela,  Alsancağa  Fener Tabela,Çiğli  Fener Tabela  , Çiğliye  Fener Tabela, Çiğli’de  Fener Tabela,  Görsel  Fener Tabela, Menemen  Fener Tabela, Menemen’de  Fener Tabela, Menemenli  Fener Tabela,Aliağa  Fener Tabela, Aliağa’da  Fener Tabela,  Aliağalı  Fener Tabela,Seferihisar  Fener Tabela,  Seferhisarlı  Fener Tabela, Seferhisarda  Fener Tabela,Buca  Fener Tabela, Buca’da  Fener Tabela  , Bucalı  Fener Tabela, Pınarbaşı  Fener Tabela,  Pınarbaşı’nda  Fener Tabela, Pınarbaşılı  Fener Tabela,Manisa  Fener Tabela,  Manisa’da  Fener Tabela,  Manisalı  Fener Tabela,Kordon  Fener Tabela, Kordon’da  Fener Tabela, Kordon’da  Fener Tabela,Torbalı  Fener Tabela, Torbalı’da  Fener Tabela, Torbalı’ya  Fener Tabela,  Alsancak’ta  Fener Tabela  Tabela,  Egede  Fener Tabela  ,  İzmirde  Fener Tabela  ,  Karşıyaka’da  Fener Tabela  ,  Konak’ta  Fener Tabela  ,  Manisa’da  Fener Tabela  ,  Renkli  Fener Tabela

Köymenler İzmir’de Fener Tabela telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.