Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Broşür Setler

İzmir’e Broşür Setler

Köymenler İzmir’e Snapper Broşür Setler nerede Bulunur.? 0232 374 0 724

Snapeer Grubundan olan bu malzeme 16 grupta toplamak mümkündür.

1)  a) Leaflet stand:

2 kanllı ç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri oluşturabilirsiniz. Çerçeve 30 mm, 32 mm’lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.

b)Leaflet stand: 4 kanallı

İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri oluşturabilirsiniz. Çerçeve 30 mm, 32 mm’lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.

2) Leaflet Banner : İç mekanda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar. Görselin  yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştermenize olanak verir.

3)) Leaflet Sürgülü Çerçeve: İç mekanda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar.   Görselin yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştermenize olanak verir.

4)Leaflet Konveks Pano: İç mekanda çift taraflı olarak kullanılabilen bi üründür. Işıksızdır. İstenildiğinde ışıklı da yapılabilir. Alt kısmına istenirse raf eklenebilir. Gövdedeki menteşeli kapak sayesinde                 posterinizi                                        değiştirmek          kolaydır. Göz hizasındaki görsel sunumu ve güzel görünümüyle vermek istediğiniz mesajı rahatlıkla karşıya iletir.

5) Leaflet Broşür Set Tek Sıra: Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir.
Her bir yüzünde 4 raf vardır. Akrilik alınlığına 160×350 mm ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

Çift taraflı alınlık önde 4 arkada dört olmak üzere 8 adet A4 broşürlük.

6) Leaflet Broşür Set Çift  Sıra:

Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir. Her bir yüzünde 4 raf vardır. Akrilik alınlığına (450 X 160 mm) ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

8) Akrilik Broşürlük Set: 

 

Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. Minimum 6, maksimum 32 broşürlük kapasitesi vardır. 4 rafınıda kolayca takabilirsiniz. Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Gövde alüminyum, raflar 4 mm şeffaf akriliktir. İstenirse tekerlek eklenebilir.Duvar tipi broşürlük 8 broşür kapasitesine sahiptir. Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. 8 broşürlük kapasitesine sahiptir. Tüm rafları kolayca takıp çıkartabilirsiniz.

9)Dekoratif Broşür Stand:

A4 ebadında, yatay ve dikey modelleri vardır. Broşürlük kısmı polikarbonat malzemedir. Broşürlük kısmı 3 mm polikarbonattan üretilmiş olup kırılmaya oldukça dayanıklıdır. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır.

Broşürlerinizi sergilerken aynı anda da üst kısmındaki föylük sayesinde mesajınızı iletmenize olanak sunar.Ürün üzerine monte edilen U kıvrılmış pleksi alınlık görevi görürken içindeki görseli de istediğiniz sıklıkta yenileyebilirsiniz.. Broşürlük 3 mm polikarbonat malzemeden imal edilmiştir, kolay kırılıp çizilmez.

10) Zig Zağ Stand:

Alınlıksız yüksekliği 1620 mm’dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır.

11)Zig Zağ Stand Çift Ayak:

Alınlıklı yüksekliği 1785 mm’dir. Ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir. Alınlıklı model uygulanabilir. Dekoratif ayağı şık bir görünün sunar. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır.

İzmir’de Snapper Broşür Setler, Snapper Broşür Setler İzmir, İzmirliSnapper Broşür Setler,İzmire Snapper Broşür Setler, Bornova’da Snapper Broşür Setler, eneyimli Snapper Broşür Setler, Bornova’ya Snapper Broşür Setler, Snapper Broşür Setler,Bornova, İzmir Snapper Broşür Setler, Konak Snapper Broşür Setler,, Konak’ta Snapper Broşür Setler, Konaklı Snapper Broşür Setler, Estetik Snapper Broşür Setler, Çağdaş Snapper Broşür Setler, Karşıyaka Snapper Broşür Setler, Karşıyaka’da Snapper Broşür Setler’cu, Karşıyakalı Snapper Broşür Setler, Manisada Snapper Broşür Setler,Manisalı Snapper Broşür Setler, Manisada Snapper Broşür Setler, Ucuz Snapper Broşür Setler, Acil Snapper Broşür Setler,Alsancakta Snapper Broşür Setler, Alsancak’lı Snapper Broşür Setler, Egede Snapper Broşür Setler,Alsancağa Snapper Broşür Setler,Çiğli Snapper Broşür Setler, Çiğli Snapper Broşür Setler, Çiğli’de Snapper Broşür Setler,Görsel Snapper Broşür Setler, Menemen Snapper Broşür Setler, Menemen’de Snapper Broşür Setler, Menemenli Snapper Broşür Setler,Aliağa Snapper Broşür Setler, Aliağa’da Snapper Broşür Setler,Aliağalı Snapper Broşür Setler, Seferihisar Snapper Broşür Setler,Seferhisarlı Snapper Broşür Setler, Seferhisarda Snapper Broşür Setler,Buca Snapper Broşür Setler, Buca’da Snapper Broşür Setler, Bucalı Snapper Broşür Setler, Pınarbaşı Snapper Broşür Setler,Pınarbaşı’nda Snapper Broşür Setler, Pınarbaşılı Snapper Broşür Setler,Manisa Snapper Broşür Setler,Manisa’da Snapper Broşür Setler,Manisalı Snapper Broşür Setler, Kordon Snapper Broşür Setler, Kordon’da Snapper Broşür Setler, Kordon’da Snapper Broşür Setler,Torbalı Snapper Broşür Setler, Torbalı’da Snapper Broşür Setler, Torbalı’ya Snapper Broşür Setler,Alsancak’ta Snapper Broşür Setler,Egede Snapper Broşür Setler,İzmirde Snapper Broşür Setler , Karşıyaka’da Snapper Broşür Setler,Konak’ta Snapper Broşür Setler,Manisa’da Snapper Broşür Setler,Renkli Snapper Broşür Setler.
Köymenler İzmir’e  Snapper Broşür Setler 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.