Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Sunum Standları

İzmir’e Sunum Standları

Köymenl İzmir’de    Sunum Standları  nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Sunum standaları nedir?: Sunum Standaları bir koliye sığabilecek tarzda üretilen demonte bir üründür vakkumlanmış plastikten oluşmaktadır ürünlerinizin ve sunumlarınızın zevkle yapıldığı bir platform şeklini alan ürün kısa sürede kurularak hizmet vermektedir. 2 şekilde üretilmekte
1(Yuvarlak Sunum Standları
2)düz sunum standı* Ürün tamamı plastik ten üretilmiştir.
* Kurulum için herhangi bir vida yapıştırıcı ve metal aparat kullanılmamaktadır.
* Kurulum süresi yaklaşık 3dk’dir.
* Ürün üzerindeki alanlara ve alınlık bölgesine dijital baskı yapılabilir.
* Ayaklarında bulunan tekerlek sayesinde istenilen yere kolayca taşınabilir.
* Stand ölçüleri (kurulmuş halde) : yerden yükseklik 194cm, alınlık ölçüsü 25cm x 80cm genişlik 88cm alınlıksız yükseklik 94cm derinlik 46cm
* Kolay taşıma çantası siyah renktedir. Çantalı boyutları yükseklik 94cm, genişlik 94cm, derinlik 20cm

Dijital Baskı Ölçüleri :

Alınlık Baskı Alanı : 80 x 25  –  Stand Ön Yüz : 77 x 80 –  Stand Yanlar : 37 x 80

 

Görsel olarak logo ve kimliğinizi hatta sunum yaptığınız ürün resmini rahatlıkla giydirme yaparak görsel bir zenginlik oluşturmanız mümkün. Firmamız siz müşterilerinin istekleri doğrultusunda sizleri kurumsal dahada büyütecek ürünleri siz iş ortakları ve müşterilerine sunmak ve tedarik etmekten gurur duyar.

İzmir’de   Sunum Standları  ,  Sunum Standları  İzmir, İzmirli   Sunum Standları  ,  İzmire   Sunum Standları  , Bornova’da   Sunum Standları  , Bornovalı   Sunum Standları  , Bornova’ya   Sunum Standları  ,   Sunum Standları  ,  Bornova İzmir   Sunum Standları  ,Konak   Sunum Standları  ,  , Konak’ta   Sunum Standları  ,  Konaklı   Sunum Standları  , Estetik   Sunum Standları  , Çağdaş   Sunum Standları  , Karşıyaka   Sunum Standları  , Karşıyaka’da   Sunum Standları  ‘cu, Karşıyakalı  Sunum Standları  , Manisada   Sunum Standları  ,  Manisalı   Sunum Standları  , Manisada   Sunum Standları  , Ucuz  Sunum Standları  , Acil   Sunum Standları  ,Alsancakta   Sunum Standları  , Alsancak’lı   Sunum Standları  , Egede   Sunum Standları  ,   Alsancağa   Sunum Standları  ,Çiğli  Sunum Standları  , Çiğli   Sunum Standları  , Çiğli’de   Sunum Standları  ,  Görsel   Sunum Standları  , Menemen   Sunum Standları  , Menemen’de   Sunum Standları  , Menemenli   Sunum Standları  ,Aliağa   Sunum Standları  , Aliağa’da   Sunum Standları  ,  Aliağalı   Sunum Standları  , Seferihisar   Sunum Standları  ,  Seferhisarlı   Sunum Standları  , Seferhisarda   Sunum Standları  ,Buca   Sunum Standları  , Buca’da  Sunum Standları  , Bucalı   Sunum Standları  , Pınarbaşı   Sunum Standları  ,  Pınarbaşı’nda   Sunum Standları  , Pınarbaşılı   Sunum Standları  ,Manisa   Sunum Standları  ,  Manisa’da   Sunum Standları  ,  Manisalı   Sunum Standları  , Kordon   Sunum Standları  , Kordon’da   Sunum Standları  , Kordon’da   Sunum Standları  ,Torbalı   Sunum Standları  , Torbalı’da   Sunum Standları  , Torbalı’ya   Sunum Standları  ,  Alsancak’ta  Sunum Standları  ,  Egede  Sunum Standları  ,  İzmirde  Sunum Standları  ,  Karşıyaka’da  Sunum Standları  ,  Konak’ta  Sunum Standları  ,  Manisa’da  Sunum Standları  ,  Renkli   Sunum Standları

Köymenler İzmir’de  Sunum Standları  0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.