Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

İzmir Roll Up Stands

Köymenler  İzmir     Roll Up Stands   nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724
 Fuar ve Display Ürünleri Roll-up Banner Kullanım Şekli
Roll up (roll banner) standlar alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Roll uplar’ın taşıma çantaları siyah canvas kumaştır. Roll up standlar’ı (roll banner) ölçülerine göre yan yana kullanmanız mümkündür. Roll up stand’lar (roll banner) bir dakikadan az bir sürede kurulmaktadır.Roll up standlar’ın (roll banner) ağırlıkları 3 ile 5 kg arasında değişmektedir.Roll up satandlar’ı (roll banner) kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkardıktan sonra hızla bırakırsanız roll up sarma mekanizmasında hasar meydana gelebilir. Roll up standlar’ı (roll banner) uzun ömürlü kullanmak için baskıyı içine sararken dikkat etmek gerekmektedir.
Roll up standlar’ın (roll banner) üzerine baskı uygulaması için öncelikle resmin datası alınır. Roll up (roll banner) ölçüsünde dijital ortamda baskısı yapılır. Roll up (roll banner) ölçüsüne göre baskı kesimi yapıldıktan sonra roll up (roll banner) mekanizmasının üzerindeki yere çift taraflı bantla yapıştırma suretiyle tutturulur. Roll up stand’ın (roll banner) baskıyı tutması için üst aparata baskı montajı yapıldıktan sonra, standın gövdesinde bulunan yan kapaktaki anahtar çıkartılarak baskının mekanizma içerisine sarılması sağlanır. Roll up (roll banner) baskı montajı tamamlanınca roll up (roll banner) alt ayaklar açılır. Roll up (roll banner) alüminyum boru yerine monte edilerek roll up (roll banner) üzerinde monte edilen baskı alüminyum boruya tutturulur.
Roll up (roll banner) stand’ın son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek çantasına konulur ve roll up stand müşteriye teslim etmek üzere hazır hale getirilir.Roll up stand’lar (roll banner) ürünün müşteriye ulaşmasını en etkin ve hızlı şekilde sağlayan standlardır. Roll up stand’lar (roll banner) ekonomik olmasından ve taşınma rahatlığından dolayı çok tercih edilmektedir.Roll up stand’lar (roll banner) koli içerisinde onarlı adetler şeklindedir.

Fuar ve Display Ürünleri  Roll-up Ölçüleri
Roll up’lar (roll banner) tek taraflı ve çift taraflı olarak satılmaktadır. Roll uplar’ın (roll banner) 85x200cm tek taraflı, 85×200 çift taraflı, 100×200 tek taraflı gibi çeşitli ölçüleri bulunmaktadır.
Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen 85x200cm rol lup (roll banner) grafik ölçüsü 85cm x 207 cm’dir. 100x200cm rol lup (roll banner) grafik ölçüsü ise 100cm x 207 cm’dir.

Roll up (roll banner) mekanizmasının rahat çalışması için 200cm’lik ölçüye 7cm’lik ek pay verilmektedir.
Köymenler  Reklam firması olarak ithalatını yaptığımız Roll up’lar (roll banner), ürün tanıtımlarınızda size en uygun ve kaliteli çözümler sunar .

İzmir’de        Roll Up Stands  ,        Roll Up Stands    İzmir, İzmirli        Roll Up Stands  ,  İzmire        Roll Up Stands  ,   Reklam,Bornovalı    Roll Up Stands  ,Sürekli      Roll Up Stands  ,     Roll Up Stands  lar,  Bornova’ya    Roll Up Stands  ,Bornovalıya     Roll Up Stands  lar,    Roll Up Stands   Bornova, Ajans Köymenler Bornova,Tabelacı Köymenler,    Roll Up Stands   Köymenler,        Roll Up Stands  , Bornovalı Usta    Roll Up Stands  ,     Bornova’lı    Roll Up Stands  ,        Roll Up Stands  ,  Bornova İzmir        Roll Up Stands  ,Konak        Roll Up Stands  ,  , Konak’ta        Roll Up Stands  ,  Konaklı        Roll Up Stands  , Estetik        Roll Up Stands  , Çağdaş     Roll Up Stands   , Karşıyaka     Roll Up Stands  , Karşıyaka’da      Roll Up Stands  ‘cu, Karşıyakalı      Roll Up Stands  , Manisada     Roll Up Stands  ,  Manisalı     Roll Up Stands  , Manisada     Roll Up Stands  , Ucuz        Roll Up Stands    , Acil        Roll Up Stands  ,Alsancakta     Roll Up Stands  , Alsancak’lı        Roll Up Stands  , Egede        Roll Up Stands  ,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa      Roll Up Stands  ,Çiğli        Roll Up Stands    , Çiğli        Roll Up Stands  , Çiğli’de        Roll Up Stands  ,  Görsel        Roll Up Stands  , Menemen        Roll Up Stands  , Menemen’de        Roll Up Stands  , Menemenli        Roll Up Stands  ,Aliağa        Roll Up Stands  , Aliağa’da       Roll Up Stands  ,  Aliağalı        Roll Up Stands  ,Seferihisar     Roll Up Stands  ,  Seferhisarlı        Roll Up Stands  , Seferhisarda      Roll Up Stands  ,Buca     Roll Up Stands  , Buca’da        Roll Up Stands    , Bucalı     Roll Up Stands  , Pınarbaşı        Roll Up Stands  ,  Pınarbaşı’nda     Roll Up Stands  , Pınarbaşılı     Roll Up Stands  ,Manisa    Roll Up Stands  , Manisa’da        Roll Up Stands  ,  Manisalı     Roll Up Stands  ,Kordon      Roll Up Stands  , Kordon’da        Roll Up Stands  , Kordon’da     Roll Up Stands  ,Torbalı        Roll Up Stands  , Torbalı’da      Roll Up Stands  , Torbalı’ya        Roll Up Stands  ,  Alsancak’ta      Roll Up Stands    Tabela,  Egede        Roll Up Stands    ,  İzmirde Bornova’ya    Roll Up Stands    ,  Karşıyaka’da        Roll Up Stands    ,  Konak’ta Bornova’lı    Roll Up Stands    ,  Manisa’da

Köymenler İzmir’de     Roll Up Stands   telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.