Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Firma Cd Ouşturma

İzmir firma CD oluşturma

İzmir’de en profesyonel Cd Oluşturma  yapılır.? 0232 374 0 724


CD-R Nedir?
CD-R, İngilizce Compact Disc Recordable kelimelerinin kısaltılmışıdır. Kaydedilebilir boş CD demektir.

1) Müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanan CD firmanın logoso ,Antedli evrak örneğive Firmayla ilgili basılacak katalog,el ilanı ,broşür ve diğer meteryaller kopyalanır istenildiğinde matbaa veya reklamcınıza vererek bilgilerinizi bastırabilir ve kaybolmadan silinmeden saklayabilirsiniz.

2) Firma tanıtımı için çektirdiğiniz hava arazi görseli cb gibi görüntüleri internet ortamında yayınlama ve saklamak için gereken bilgi deposuna cd denir.

Piyasada yaygın olarak bulunan kapasiteler, 650Mb, ve 700Mb’dir. 650Mb kapasiteye, yaklaşık 74 dakikalık bir ses/müzik dosyası kaydedebilirsiniz. Aynı şekilde, 700Mb kapasiteli bir CD-R’a ise, 80 dakikalık ses/müzik kaydedebilirsiniz. Bunun yanında, üreticiler tarafından, 1Mb ile 900Mb arasında istenilen kapasitede CD-R üretilebilir. Örnek vermek gerekirse, DMS tarafından satılan Kartvizit CD-R 51Mb (köşeli ve oval şekilde, 8cm çapında), Mini CD-R (8cm çapında) ise 200Mb-215Mb’dir. Bunların yanında, overburn yapabileceğiniz, 870Mb’lik CD-R da vardır.

CD-R yuvarlak olmak zorunda mıdır?
Hayır. Cd yazıcınızın içinde, 8cm ve 12cm çapında iki tane yuva vardır. Dış hatları, en az 3 noktadan 8cm yada 12cm’lik yuvanın kenarına değmek, ve ağırlık merkezi yine disketin ortasında olmak şartıyla, dilediğiniz şekilde CD-R ürettirmek mümkündür. Bu, pratikte uygulanırken, firmalar, kendi firmalarının logosu yada ürünlerinin şeklinde CD-R ürettirip, buna firmanın kataloğunu yükletmektedir. Halen mağazalarımızda satılmakta olan kartvizit CD-R (kredi kartı büyüklüğüne yakın, dikdörtgen şeklinde, 51Mb kapasiteli), mini CD-R (200-215Mb kapasiteli, 8cm çapında), burç CD-R (51Mb, değişik şekilde), kalp yada çiçek şeklinde, ve değişik şekillerde 51Mb kapasiteli CD-R stoklarımızda mevcuttur.

İzmir Cd Oluşturma.İzmir’de Cd Oluşturma,Cd Oluşturma İzmir,İzmirli Cd Oluşturma Tasarımlar,İzmire Cd Oluşturma
Bornova’da Cd Oluşturma,Bornovalı Cd Oluşturma,Bornova’da Cd Oluşturma Tasarımcı,Cd Oluşturma Bornova
Konak Cd Oluşturma,Konak’ta Cd Oluşturma Tasarımlar,Konaklı Cd Oluşturma Tasarımcı
Karşıyaka Cd Oluşturma,Karşıyaka’da Cd Oluşturma’cı,Karşıyakalı Cd Oluşturma Tasarımcılar,Manisada Cd Oluşturma, Manisalı Cd Oluşturma Tasarımcı,Manisada Cd Oluşturma Tasarımclar,Ucuz Cd Oluşturma,Acil Cd Oluşturma,
Alsancakta Cd Oluşturma,Alsancak’lı Cd Oluşturma, Egede Cd Oluşturma, Cd Oluşturma Tasarımlar,Alsancağa Cd Oluşturma
Çiğli Cd Oluşturma,Çiğli Cd Oluşturma Tasarımcı,Çiğli’de Cd Oluşturma Tasarımclar
Menemen Cd Oluşturma,Menemen’deCd Oluşturma Tasarımclar,Menemenli Cd Oluşturmaacı
Aliağa Cd Oluşturma,Aliağa’da Cd Oluşturma Tasarımcı, Aliağalı Cd Oluşturma Tasarımclar
Seferihisar Cd Oluşturma, Seferhisarlı Cd Oluşturma Tasarımclar,Seferhisarda Cd Oluşturma
Buca Cd Oluşturma,Buca’da Cd Oluşturma Tasarımlar,Bucalı Cd Oluşturma Tasarımlar
Pınarbaşı Cd Oluşturma, Pınarbaşı’nda Cd Oluşturma,Pınarbaşılı Cd Oluşturma Tasarımlar
Manisa Cd Oluşturma, Manisa’da Cd Oluşturma Tasarımlar, Manisalı Cd Oluşturma Tasarımcı
Kordon Cd Oluşturma,Kordon’da Cd Oluşturma Tasarımcı,Kordon’da Cd Oluşturma Tasarımlar
Torbalı Cd Oluşturma,Torbalı’da Cd Oluşturma Tasarımlar,Torbalı’da Cd Oluşturma Tasarımcı
Köymenler İzmir’de Cd Tasarımı  telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.