Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Sunum Dosyası

İzmir Sunum Dosyası

İzmir!de en ucuz fiyata Sunum Dosyası nerede  yapılır? 0232 374 0 724

SUNUM DOSYASI NEDEN ÖNEMLİDİR
Sunum dosyası çoğunlukla teklif vermek için hazırlanır. Genelde dış kapak renkli olup içleri baskısız hazırlanır. Firmaların isteğine bağlı olarak özel bıçak kullanılarak cep hazırlanır. Bu cepte kartvizit yeri de vardır. Böylece müşteriye fiyat teklifi verirken ya da sunum yapmak için hazırlık yaparken tasarlanan teklif dosyası hem işinizi kolaylaştırır hem de imajınızı yükseltir.
SUNUM DOSYASI ÖZELLİKLERİ
Sunum dosyasının tasarımı, ölçüleri, özel kesimi, dış ya da iç baskısı çok önemlidir. Çünkü çok az bir yerde çok şey anlatmanız gerekmektedir. Sunum dosyası, genelde standart ölçülerde hazırlanmakla birlikte özel olarak da hazırlanabilir. İç kısımlar renksiz, tek renk, ya da renkli olarak hazırlanabilir. Firmanızın imajına uygun olarak çok farklı cep seçenekleri mevcuttur. Dış kapakta SELEFON, yaldız, GOFRE, lak veya özel resimler kullanılması dosyanın görüntüsünü zenginleştirir. Kurumsal kimlik çalışmalarının tamamında olduğu gibi, sunum dosyasında da profesyonel ajans tercihi yapılmalıdır. Sunum dosyası fiyatları, kullanılacak bıçak ve ebatlara göre farklılıklar göstermektedir. Bunun için baskı çalışması yapılmadan önce dosya örnekleri incelenmeli, sunum dosyası nedir, bıçak nasıl hazırlanır gibi konularda ön bilgi alınmalıdır.

İzmir Sunum Dosyası.İzmir’de Sunum Dosyası,Sunum Dosyası İzmir,Ucuz Sunum Dosyası,İzmire Renkli Sunum Dosyası,İzmirlilere Sunum Dosyası,Bornova’da Sunum Dosyası,Bornovalı Sunum Dosyası,Bornova’da Sunum Dosyası,Sunum Dosyası Bornova,Renkli Sunum Dosyası,Ucuz Sunum Dosyası,Konak Sunum Dosyası,Konak’ta Sunum Dosyaları,Konaklı Sunum Dosyacılar,Karşıyaka Sunum Dosyası,Karşıyaka’da Sunum Dosyası,Karşıyakalı Sunum Dosyacılar,Alsancakta Sunum Dosyası,Alsancak’ta Sunum Dostacılar, Alsancak Sunum Dosyaları,Çiğli Sunum Dosyası,Çiğlili Sunum Dosyacı,Çiğli’de Sunum Dosyacılar,sunum dosyası , promosyon sunum dosyaları , baskılı sunum dosyaları , poşetli dosyalar , ucuz sunum dosyaları , kaliteli sunum dosyaları , clear book ,
Menemen Sunum Dosyası,Menemen’de Sunum Dosyacılar,Menemenli Sunum Dosyacı
Aliağa Sunum Dosyası,Aliağa’da Sunum Dosyacılar, Aliağa Sunum Dosyaları
Buca Sunum Dosyası,Buca’da Sunum Dosyacılar,Bucalı Sunum Dosyaları
Pınarbaşı Sunum Dosyası, Pınarbaşı’nda Sunum Dosyacılar,Pınarbaşılı Sunum Dosyaları
Manisa Sunum Dosyası, Manisa’da Sunum Dosyaları, Manisalı Sunum Dosyacılar
Kordon Sunum Dosyası,Kordon’da Sunum Dosyasıcı,Kordon’da Sunum Dosyacılar
Işıkkent Sunum Dosyası,Işıkkent’de Sunum Dosyacılar,Işıkkent’li Sunum Dosyaları

Köymenler İzmir Sunum Dosyası telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.