Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Karon Çanta

İzmir Karton Çanta

İzmirde en uygun fiyata Karton Çantası nerede yapılır? 0232 374 0 724

KARTON ÇANTA NEDEN:
Firmalardan alışveriş yapan müşteriler özellikle tasarımlarını ve şeklini beğendikleri karton çantaları, sürekli yanında taşıyarak firmaların reklamlarını yapmaktadır. Öyle ki o mağazadan satın alınan ürünlerin kalite noktasında karton çantanın da etkili olduğu reklam ajansları tarafından sıkça bahsedilmektedir. Hediyelik eşyalar özel günlerde alınan hediyelerin en önemli sunum aracı karton çantalardır. Günümüzde artı karton çantalar firmaların vazgeçilmez taşınabilir reklam aracı olmasından dolayı üretimi bolca yapılabilmekte ve fiyatları da artık ucuz olabilmektedir.
ÖZELLİKLERİ
Karton çantada ki özellikleri başlıca kullanılan kâğıt, ip, baskı, ölçü ve özel bıçaklı tasarımlar olarak sayabiliriz. Genellikle KROME kâğıt ve Amerikan Bristol kâğıt kullanılmaktadır. İpler çantanın baskı rengine göre değişmekte olup ölçüler genellikle standarttır. Bunun sebebi firmaların yüksek maliyetli bıçak fiyatlarından kaçınmalarıdır. Çantalara renkli baskı yanında GOFRE, yaldız, lak, SELEFON gibi ilave baskılar yapılır. Karton çantalar reklam ajansları tarafından farklı tasarımlarda hazırlanabilmekte, istenilen tasarımlara uygun bıçaklar yapılabilmektedir.
İzmir Karton Çanta,Karton Çanta İzmir,İzmir’de Karton Çanta,İzmirli Karton Çantacı,İzmirde Karton Çantacılar
Bornova Karton Çanta,Bornova’da Karton Çantacı,Bornovalı Karton Çantacılar,Karton Çanta Bornova
Manisa’da Karton Çantacı,Manisalı Karton Çantacılar,Manisa’da Karton Çantacılar
Işıkkent’de Karton Çantacı,Işıkkentli Karton Çantacılar,Işıkkentdeki Karton Çantacı
Alsancak’ta Karton Çantacı,Alsancaklı Karton Çantacılar,Alsancağa Karton Çantacı
Konak Karton Çanta,Konak’ta Karton Çantacı,Konağa Karton Çantacılar
Buca’da Karton Çantacı,Bucalı Karton Çantacılar,Bucaya Karton Çantacı
Karşıyaka Karton Çanta,Karşıyaka Karton Çantacı,Karşıyakada Karton Çantacılar.

Köymenler Karton Çanta telefon: 0232 374 0 724

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.