Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

İzmir Fatura

Fatura Nedir: Fatura Maliye onaylı her sayfasında puantör bulunan resmi basılmış 2 nüsha 3 nüshaveya 4nüshadan oluşan otokopili evraktır.

Fatura normal olarak malın teslimi sırasında düzenlenir. Bazı hallerde teslimden bir süre sonra düzenlenmesi de mümkündür. Ancak faturanın malın teslimi veya hizmetin yapıldığı tarihten itibaren en geç on gün içinde düzenlenmesi gerekir. Satılan malın teslim
tarihinden sonra veya teslimi sırasında düzenlenmiş olsa dahi, faturada malın teslim tarihi ve irsaliye numarası yer alacak ve ayrıca sevk irsaliyesi de düzenlenecektir.

Fatura nizamı:
Faturanın düzenlenmesinde aşağıdaki kurallara uyulur.
a)Faturalar sıra numarası dahilinde teselsül ettirilir. Aynı işletmenin çeşitli şube ve kısımlarında her biri aynı numara ile başlamak üzere ayrı ayrı fatura kullanıldığı takdirde bu faturaları şube ve kısımlarına göre şube ve kısmın isimlerinin yazılması veya özel işaretle seri tefriki yapılması mecburidir.
b)Faturalar mürekkeple, makine ile veya kopya kurşun kalemi ile doldurulur.
c)Faturalar en az bir asıl ve bir örnek olarak düzenlenir. Birden fazla örnek düzenlendiği takdirde her birine kaçıncı örnek olduğu işaret edilir.
d)Faturaların baş tarafına iş sahibinin veya namına imzaya mezun olanların imzası

İzmir Fatura,Fatura İzmir,İzmir’de Fatura,İzmirli Faturacı,İzmirde Faturacılar
Bornova Fatura,Bornova’da Faturacı,Bornovalı Faturacılar,Fatura Bornova
Manisa’da Faturacı,Manisalı Faturacılar,Manisa’da Faturacılar
Işıkkent’de Faturacı,Işıkkentli Faturacılar,Işıkkentdeki Faturacı
Alsancak’ta Faturacı,Alsancaklı Faturacılar,Alsancağa Faturacı
Konak Fatura,Konak’ta Faturacı,Konağa Faturacılar
Buca’da Faturacı,Bucalı Faturacılar,Bucaya Faturacı
Karşıyaka Fatura,Karşıyaka Faturacı,Karşıyakada Faturacılar.

İzmir Köymenler Fatura Reklam Matbaa Dijital baskı Baskı Makinası Satış

Tel: 0.232 374 0 724  Gsm: 0.532 686 09 14

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.