Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Dergi

İzmir Dergi

Dergi yada dergi çalıması
Dergi Düzenli Yayın aracıdır.Günlü,Haftalık Yada Aylık Çıkarılabilir.
Dergi hazırlık döneminde bilgisayarla bilgile yüklenerek,sayfa adedi rengi dizgisi dokusu görseli hazırlanır baskı öncesi bilgisayardan kontrol edilerek karar verilir adedi belli olduktan sonra kalıp hazırlanarak renk ayrımı ve kalıp sonrası baskıya girilir.
Dergi oluşturmadan önce Bilgisayarda taslak hazırlanır. Baskı öncesi Rengi vurgusu şekli Belirlenir.Sonra sayfalar dizgiye hazırlanır.
Taslak çalışması : Kitap yada derginin ebadı, kullanılacak kağıt cinsi, renk sayısı vb. özellikler kararlaştırıldıktan sonra, kitaba yada dergiye girecek yazılı ve görsel unsurların sırasını, yerini belirten ve tipo grafik öğelerin kullanımına ilişkin (yazı puntosu, karakteri, sütun genişliği vb.) fikir verecek bir ön çalışma yapılması zorunludur. Bu ön çalışmalar kaba taslak diyebileceğimiz fikir taslaklarından, bilgisayar çıktıları üzerinde görülebilecek ayrıntılı taslaklara kadar bir dizi hazırlık aşamasını içerebilir. Taslak hazırlama süreci, tasarımın en önemli bölümlerinden birisidir.
Dizgi, grafik, tashih: Taslak mizanpajı hazırlanmış kitabımız için bilgisayar ortamında oluşturulacak bir şablon sayfa üzerinde yazıların, dilbilgisi kurallarına uygun bir şekilde ve hedef kitlenin özelliklerine, kitabın türüne uygun tipografi kullanımıyla yeniden yazılması işlemine dizgi diyoruz. Dizgi aşamasının ardından gelen ve düz metinler, başlıklar, spotlar vb. yazılı unsurların yanısıra görsel unsurların (fotoğraf, resim, illüstrasyon, renk vb.) belli ilkeler gözetilerek düzenlenmesi işini ise grafik tasarım olarak adlandırıyoruz. Tasarım işi bitmiş sayfaların kağıt üzerine alınmış çıkışlarında yapılan ve dizgi hatalarını, görsel düzenlemeye ilişkin yanlışlıkları düzeltme aşaması ise tashih adıyla anılıyor. Tashih aşamasında işin kağıt çıktıları genellikle müşteri temsilcisi ya da müşteri tarafından ( yayınevlerinde düzeltmen) kontrol edilir, hatalar kalem ile belirtilir ve hatalı bölümler bilgisayar ortamında yeniden düzeltilir.
İzmir dergi,dergi İzmir,İzmir’de dergi,İzmirli dergici,İzmirde dergiciler
Bornova dergi,Bornova’da dergici,Bornovalı dergiciler,dergi Bornova
Manisa’da dergici,Manisalı dergiciler,Manisa’da dergiciler
Işıkkent’de dergici,Işıkkentli dergiciler,Işıkkentdeki dergici
Alsancak’ta dergici,Alsancaklı dergiciler,Alsancağa dergici
Konak dergi,Konak’ta dergici,Konağa dergiciler
Buca’da dergici,Bucalı dergiciler,Bucaya dergici
Kerşıyaka dergi,Kerşıyaka dergici,Kerşıyakada dergiciler.

İzmir Köymenler dergi Matbaa Dijital baskı BaskıMakinası Satış  Tel: 0.232 374 0 724  Gsm: 0.532 686 09 14

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.