Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

İzmir Matbaa

İzmir’de   Matbaa İşleri nerede Yapılır .? 0232 374 0 724

İZMİR MATBAA OLARAK SİZLERE EN İYİYİ EN UCUZA VE EN KESA ZAMANDA VERMEYİ HEDEFLEDİK BUNUN İÇİN VARIZ.

Matbaacılık Nedir: Bir yazıyı ya da resmi, kâğıtlara basma yoluyla çoğaltmak işi. İnsanlar için yazmak ve okumak ihtiyacı, o kadar kesindir ki, matbaacılığın keşfinden çok yıllar önce, mağaralarda yaşayan insanlar devrinden başlayarak, bu ihtiyacın türlü şekilde giderilmeğe çalışıldığını görürüz. Mağara duvarlarına ilk resimleri çizen bu insanlardan sonra, resimlerden meydana gelmiş hiyeroglif yazısı bulunmuş, bu yazı çeşitli toprak kalıplara, papirüs yapraklarına işlenmiştir.

Sonunda, insanlık için büyük gelişmeler ve ilerlemeler çağının başlamasına yol açan matbaacılık, 1440 yılında Johannes Gutehberg tarafından icat edilmiştir. Gutenberg`in, ayrı harf şekillerini yan yana getirmek suretiyle sayfalar üzerine baskı yapmayı ve kitap metinlerinin kolaylıkla çoğaltılmasını sağlayan bu buluşu, günden güne evrimleşmiş, matbaaların sayısı çoğalmış kitap, gazete, dergi basımlarını çok büyük bir hız içinde binlerce sayıya yükseltmek mümkün olmuştur. (Türkiye de ilk matbaa ancak 1729 yılında İbrahim Müteferrika tarafından kurulmuştur.) biz matbaa sektöründe 22 yılı geride bıraktık matbaanın ilklerinden olmak ve bu mesleğe yön vermek gayemiz olmuştur. Bu meslekte stajerler elemanlar meslelek erbabları yetiştirilmiş sektörde eleman eksiği çoktur kalifiye eleman bulmak oldukça zordur.  Biz izmir reklam matbaa olarakmüşteri isteklerini tümüyle karşılamak için sektörün tüm yeniliklerini bünyemize kattık.

İzmir’in Merkezine ve Tüm İlçelerine Matbaa ve Matbaacılık hizmetlerini uygun fiyata kısa sürede yapıyoruz.
İzmir’de matbaa sektöründe yaklaşık 26 yıllık bir geçmişe sahibiz.Matbaacılık hızlı bir gelişim içerisindedir. İzmirde matbaa çağdaş hızlı müşteri isteklerini tümüyle karşılayan; Boş bir kağıt’dan rengin dilini kullanarak sizin istekleriniz doğrultusunda eserler üretmektir. Siz bize hayalinizi anlatın biz İzmir’de, Bornova’da, Karşıyaka’da, Buca’da, Alsancak’ta  Kağıt’la hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

İzmir’de Matbaa Çeşitleri
Tek Renkli Matbaalar
2Renkli Matbaalar
4Renkjli Matbaalar
6 Renkli Matbaalar
8 Renkli Matbaalar
Gazete basan matbaalar
Sürekli form basan matbaalar
İzmir’de yörelere göre matbaalar

İzmir Matbaa,İzmir’li Matbaa,İzmir’de Matbaa
Bornova’da Matbacı,Bornova’da Matbaalar,Bornovalı Matbaalar,Bornovada Matbaacı,
Konak Matbaa,Konak’ta Matbaalar,konaklı matbaacılar, İZMİR MATBAA,MATBAA İZMİR,İZMİRLİ MATBAA,İZMİRE MATBAA,İZMİRDE MATBAA
Karşıyakaa Matbaa,Karşıyaka’da Matbaacı,Karşıyakalı Matbaacılar
Alsancakta Matbaa,Alsancak’ta Matbacılar Alsancak Matbaaları
Çiğli Matbaa,Çiğli Matbaacı,Çiğli’de Matbaacılar
Menemen Matbaa,Menemen’deMatbaacılar,Menemenli Matbaaacılar
Aliağa Matbaa,Aliağa’da Matbaacılar, Aliağalı Matbaacılar
Seferihisar Matbaa, Seferhisarlı Matbaacılar,Seferhisarda Matbaalar
Buca matbaa,Buca’da Matbaalar,Bucalı Matbaalar
Pınarbaşı Matbaa, Pınarbaşı’nda Matbaa,Pınarbaşılı Matbaalar
Manisa Matbaa, Manisa’da Matbaalar, Manisalı matbaacı
Kordon Matbaa,Kordon’da Matbaacı,Kordon’da Matbaalar
Torbalı Matbaa,Torbalı’da Matbaalar,Torbalı’da Matbaacı

Köymenler İzmir’de Matbaa telefon: 0232 374 0 724


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.