Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Dijital Baskı Makinesi Nedir?

Dijital Baskı Makinesi Nedir?

Bilgisayarda yaptığınız tasarı ve çalışmalarınız elektronik bir  makine yardımıyla folyoya, bırandaya mesh brandaya veya  kumaşa aktarmaya yarayan sistemin adına denmektedir. Günümüzde teknolojiyle beraber bu makineler hızla gelişmekte eskiden serigrafla yaptığımız çoğu şeyi şimdilerde dijital makinelerle yapmak mümkün olmaktadır.Müşterinize tasarımı gösterdikten sonra bilgisayar ortamında yapılan çalışmayı yazım makinesi olan sisteme gönderdiğinizde makineniz açıksa 5 dakika gibi kısa bir sürede baskıya girebilir 10-15 dakika gibi kısa sürede baskıyı çıkarmanız mümkün olabilmektedir. Sıfır hata ile çalışmak mümkündür serigraftaki gibi renklerin üst üste oturmasında poza ayarı kaçması mümkün değildir.Yeni sistemde fotoğraf kalitesi olan 1440 DP de baskı alabilmek mümkün olmaktadır. bu makineler kendi içlerinde kafa farkı ve boya farkıyla farklı tür ve çeşitlerde isimlendirmekteler. Mesela solven makineler yarı solvent makineler(eko solvent makineler) Su bazlı maakineler ,Kesim makineleri ve oyma makineleri olarak gruplandırmak mümkün.

Solvent Makinalar(İçerik Olarak Kullandıkları Mürekkepten Aldıkları İsim)

Bu makineler ismindende anlaşılacağı üzere tam solvent kullanan makinelerdir kafafa olarakta seiko,konica,xaar,spektra kafalar olarak kafa kullanmaktalar. Bir makinenein en önemli yeri kafalar teşkil eder asıl parayı kafalar oluşturmaktadır.

Eko solvent makineler: Bu makineler solventin incelmiş hali olan eko solvent kullanmakta yarı solvent makinelerdir yarı su bazlı makinelerdir dış ortamda kullanma ömürleri çok azdır kısa sürede solmakta iç mekanda bizlere çözüm olmaktadır. Ama baskı kalitesi açısından 7 Pikolitre ile 14 pikolitre arasında değişmektedir 7 pikolitrede iç mekanda bu boyayı yalnızca Epson kafalar kullanır bunlar kalite ve baskısını kanıtlamış en tutulur kafalardır.Dx-5 ve Dx7 lerde de kullanılmış kafa türüdür bir kafadan 4 ile 8 rengi almak mümkün olmuştur. İç mekanda en kaliteli baskıyı almanız mümkündür.Bunun yanı sıra yavaşdırlar günümüzde bunların yerine yarı solvent olan konica kafalar hız ve baskı anlamında epsonu aratmayacak kadar baskı kalitesi ne sahiptir. Saatde 1440 Dp de 40 ile 80 metrekare areasında baskı almanız mümkün olmaktadır.Kafalarda gelmiş geçmiş en kaliteli kafa seikolardır fakat konicalar kullanım açısından daha tercih edilir olması kaçınılmaz olmuşltur

İzmir Dijital baskı Makinesi, Bornova Dijital baskı Makinesi, Dijital baskı Makinası Buca, Dijital baskı Karşıyaka, Baskı Makinesi Kemeraltı, Baskı Makinası Satış Işıkkent, Dijital Baskı Hizmeti Çeşme, Dijital Baskı Hizmetleri Kuşadası, Turizm Dijital baskı, Organize Sanayi Bölgelerine Dijital Baskı yapımı, Küçük ve Büyük Matbaacılara dijital baskı hizmeti,

Aşağıdaki Bölgelere Dijital baskı hizmeti vermekteyiz: Manisa (Salihli, Turgutlu, Organize sanayii, Kenan Evren Sitesi, Manisaspor, Laleli, Akhisar, Kula, Mesir Macunu Dijital baskı), Aydın ( Kuşadası, Nazilli, Didim, Akbük, Aydın Deve Güreşleri dijital baskıları), Muğla ( Marmaris, Bodrum, Milas, Göcek, Dalaman,  Hava limanları dijital baskılar, Ölü denizi Koruyalım tanıtım afişleri, Fethiye, Otel ve turistik tesislere baskı yapılır), İzmir (Konak, Karşıyaka, Çiğli, Evka, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Üçyol, Metro Dijital baskıları, Öğrenci yurtları Tanıtım afişleri, MTK Tekstil Sitesi, Karabağlar Mobilyacılar Sitesi, Oto Sanayi dijital baskıları, Büyük ve Küçük ölçekli Süpermarketlere Dijital baskılar, Aliağa Sanayi bölgesi dijital baskı işleri, Serbest bölge baskı hizmetleri)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.