Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

Category Archives: Tuval baskı Resim

İzmir İç Mekan Tuval Baskı

Köymenler  İzmir  İç Mekan Tuval Baskı nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724

İÇ MEKAN DİJİTAL BASKI (Canvas Baskı)

Bizler 42 yıllık  reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst  hizmet anlayışıyla hizmete hazırız.Bizler dijital baskı sektöründe kalitemiz sizler için en üst düzeyde Dp çözünürlükte sizler yüksek pasta hizmet vermekteyiz. sizlere güvenilir markalaşmış olan firmamızın

Sevdiklerinizle resimlerinize 42  yıllık garantisi altındadır. evinizin veya işyerinizin duvarında tablo olarak yer alabilir…

İstediğiniz resmi bize getirin, canvas baskısını alın, duvarınıza tablo olarak asın.

Canvas baskı, Tuval bezi olarak da bildiğimiz malzeme üzerine yapılan baskılardır. Canvas kumaş, yüksek kalitede özel pamuk astarlı kumaşlardır.

İç mekan dijital makineleri ile Canvas kumaş üzerine uygulanmaktadır.

Canvas baskı ile istenilen tablo resmi basılabilmektedir. Talep edilirse klasik bir tablo uygulaması yapılabileceği gibi, kişisel resimler de canbas üzerine basılabilir. Bu baskı tablo şeklinde istenilen yerde kullanılabilir.

Canvas baskı, için özel kaliteli mürekkep kullanılması ve özel koruyucu uygulaması yapılmalıdır. Bu özel koruyucu ile yapılan canvas baskı, dış etkenlere karşı korunmuş olur.

Canvas baskının en önemli avantajı hafif nemli bir bez ile silinerek temizlenebilmesidir.

İzmir’deİç Mekan Tuval Baskı,İç Mekan Tuval Baskı  İzmir, İzmirliİç Mekan Tuval Baskı,  İzmireİç Mekan Tuval Baskı,   Reklam,Bornovalıİç Mekan Tuval Baskı,Sürekli  İç Mekan Tuval Baskı, İç Mekan Tuval Baskılar,  Bornova’yaİç Mekan Tuval Baskı,Bornovalıya İç Mekan Tuval Baskılar,İç Mekan Tuval Baskı Bornova, Ajans Köymenler Bornova,Tabelacı Köymenler,İç Mekan Tuval Baskı Köymenler,İç Mekan Tuval Baskı, Bornovalı Ustaİç Mekan Tuval Baskı, Bornova’lıİç Mekan Tuval Baskı,İç Mekan Tuval Baskı,  Bornova İzmirİç Mekan Tuval Baskı,Konakİç Mekan Tuval Baskı,  , Konak’taİç Mekan Tuval Baskı,  Konaklıİç Mekan Tuval Baskı, Estetikİç Mekan Tuval Baskı, Çağdaş İç Mekan Tuval Baskı , Karşıyaka İç Mekan Tuval Baskı, Karşıyaka’da  İç Mekan Tuval Baskı’cu, Karşıyakalı  İç Mekan Tuval Baskı, Manisada İç Mekan Tuval Baskı,  Manisalı İç Mekan Tuval Baskı, Manisada İç Mekan Tuval Baskı, Ucuzİç Mekan Tuval Baskı  , Acilİç Mekan Tuval Baskı,Alsancakta İç Mekan Tuval Baskı, Alsancak’lıİç Mekan Tuval Baskı, Egedeİç Mekan Tuval Baskı,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa  İç Mekan Tuval Baskı,Çiğliİç Mekan Tuval Baskı  , Çiğliİç Mekan Tuval Baskı, Çiğli’deİç Mekan Tuval Baskı,  Görselİç Mekan Tuval Baskı, Menemenİç Mekan Tuval Baskı, Menemen’deİç Mekan Tuval Baskı, Menemenliİç Mekan Tuval Baskı,Aliağaİç Mekan Tuval Baskı, Aliağa’da   İç Mekan Tuval Baskı,  Aliağalıİç Mekan Tuval Baskı,Seferihisar İç Mekan Tuval Baskı,  Seferhisarlıİç Mekan Tuval Baskı, Seferhisarda  İç Mekan Tuval Baskı,Buca İç Mekan Tuval Baskı, Buca’daİç Mekan Tuval Baskı  , Bucalı İç Mekan Tuval Baskı, Pınarbaşıİç Mekan Tuval Baskı,  Pınarbaşı’nda İç Mekan Tuval Baskı, Pınarbaşılı İç Mekan Tuval Baskı,Manisaİç Mekan Tuval Baskı, Manisa’daİç Mekan Tuval Baskı,  Manisalı İç Mekan Tuval Baskı,Kordon  İç Mekan Tuval Baskı, Kordon’daİç Mekan Tuval Baskı, Kordon’da İç Mekan Tuval Baskı,Torbalıİç Mekan Tuval Baskı, Torbalı’da  İç Mekan Tuval Baskı, Torbalı’yaİç Mekan Tuval Baskı,  Alsancak’ta  İç Mekan Tuval Baskı  Tabela,  Egedeİç Mekan Tuval Baskı  ,  İzmirde Bornova’yaİç Mekan Tuval Baskı  ,  Karşıyaka’daİç Mekan Tuval Baskı  ,  Konak’ta Bornova’lıİç Mekan Tuval Baskı  ,  Manisa’daİç Mekan Tuval Baskı

Köymenler İzmir’de     İç Mekan Tuval Baskı telefon: 0232 374 0 724

 

Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.