Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

İç Mekan Dijital Baskı

Köymenlerİzmir’de   İç Mekan Dijital Baskı nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724

Dijital Baskı Nedir ?

Dijital baskı firmamız tarafından baskılarımız 3 yıllık garanti altındadır.
Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.
Dijital Baskı nerelerde kullanılır. ?

Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, promosyon , ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmaların yan sanayi kolları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanlarıson yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içind0e dijital baskı işini gerçekleştiriyor.

İç mekan dijital Baskı :dijital baskıyı yukarıda anlattık şimdide iç mekan nedir onu anlatalım dijital baskı, baskı anlamında anlamında herşey dijital dış mekanla aynı 2 şey farklıdır .

1) baskıda boya faktörü

2) Çözünürlük DP de basılabildiği

Boyayla başlayalım dış mekanda dijital boyalar tam solvent ve 30 ile 50 Pl arasındaki kafa larla atılmaktayken İç mekanda bunun yerini 7 Pl ile 14 pl kafaya sahip konika kafalar veya epsonlarla atılmaktadır. Boya olarak tabiki eko solvent tabir ettiğimiz sulandırılmış solventli boya kullanmaktadır.

Çözünürlük  iç mekanda çok daha yüksek ve resimler daha canlı olmakla beraber ömür olarak dış mekan  gibi değil mutlaka yalıtım veya laminasyon uygulama gerklidir. Yoksa çok kısa bir sürede solar resimler fakat çözünürlük resim kalitesi ve 1440 Dp çözünürlük mümkündür kafalar ise tek kafada tüm rekler mevcut olan epsonlardır. Fakat son zamanlarda konikalar iç mekan baskı özelliğine sahip yüksek çözünürlükte basabilmektedir.14 Pikolitre baskıya sahiptir.

İzmir’de     İç Mekan Dijital Baskı,     İç Mekan Dijital Baskı  İzmir, İzmirli     İç Mekan Dijital Baskı,  İzmire     İç Mekan Dijital Baskı,   Reklam,Bornovalı İç Mekan Dijital Baskı,Sürekli   İç Mekan Dijital Baskı,  İç Mekan Dijital Baskılar,  Bornova’ya İç Mekan Dijital Baskı,Bornovalıya  İç Mekan Dijital Baskılar, İç Mekan Dijital Baskı Bornova, Ajans Köymenler Bornova,Tabelacı Köymenler, İç Mekan Dijital Baskı Köymenler,     İç Mekan Dijital Baskı, Bornovalı Usta İç Mekan Dijital Baskı,     Bornova’lı İç Mekan Dijital Baskı,     İç Mekan Dijital Baskı,  Bornova İzmir     İç Mekan Dijital Baskı,Konak     İç Mekan Dijital Baskı,  , Konak’ta     İç Mekan Dijital Baskı,  Konaklı     İç Mekan Dijital Baskı, Estetik     İç Mekan Dijital Baskı, Çağdaş  İç Mekan Dijital Baskı , Karşıyaka  İç Mekan Dijital Baskı, Karşıyaka’da   İç Mekan Dijital Baskı’cu, Karşıyakalı   İç Mekan Dijital Baskı, Manisada  İç Mekan Dijital Baskı,  Manisalı  İç Mekan Dijital Baskı, Manisada  İç Mekan Dijital Baskı, Ucuz     İç Mekan Dijital Baskı  , Acil     İç Mekan Dijital Baskı,Alsancakta  İç Mekan Dijital Baskı, Alsancak’lı     İç Mekan Dijital Baskı, Egede     İç Mekan Dijital Baskı,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa   İç Mekan Dijital Baskı,Çiğli     İç Mekan Dijital Baskı  , Çiğli     İç Mekan Dijital Baskı, Çiğli’de     İç Mekan Dijital Baskı,  Görsel     İç Mekan Dijital Baskı, Menemen     İç Mekan Dijital Baskı, Menemen’de     İç Mekan Dijital Baskı, Menemenli     İç Mekan Dijital Baskı,Aliağa     İç Mekan Dijital Baskı, Aliağa’da    İç Mekan Dijital Baskı,  Aliağalı     İç Mekan Dijital Baskı,Seferihisar  İç Mekan Dijital Baskı,  Seferhisarlı     İç Mekan Dijital Baskı, Seferhisarda   İç Mekan Dijital Baskı,Buca  İç Mekan Dijital Baskı, Buca’da     İç Mekan Dijital Baskı  , Bucalı  İç Mekan Dijital Baskı, Pınarbaşı     İç Mekan Dijital Baskı,  Pınarbaşı’nda  İç Mekan Dijital Baskı, Pınarbaşılı  İç Mekan Dijital Baskı,Manisa İç Mekan Dijital Baskı, Manisa’da     İç Mekan Dijital Baskı,  Manisalı  İç Mekan Dijital Baskı,Kordon   İç Mekan Dijital Baskı, Kordon’da     İç Mekan Dijital Baskı, Kordon’da  İç Mekan Dijital Baskı,Torbalı     İç Mekan Dijital Baskı, Torbalı’da   İç Mekan Dijital Baskı, Torbalı’ya     İç Mekan Dijital Baskı,  Alsancak’ta   İç Mekan Dijital Baskı  Tabela,  Egede     İç Mekan Dijital Baskı  ,  İzmirde Bornova’ya İç Mekan Dijital Baskı  ,  Karşıyaka’da     İç Mekan Dijital Baskı  ,  Konak’ta Bornova’lı İç Mekan Dijital Baskı  ,  Manisa’da     İç Mekan Dijital Baskı

Köymenler İzmir’de   İç Mekan Dijital Baskı telefon: 0232 374 0 724

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.