Düğün Sünnet Davetiyeleri

Toplantı, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. devamı »

Dijital baskı - 0232 374 0 724

Bizler 42 yıllık reklam firması olarak izmir’de Yurt dışından kendi ithalimiz makinalarla sizlere en kaliteli ve güvenilir dürüst hizmet anlayışıyla hizmete hazırız. devamı »

Kartvizit, Broşür, Afiş çalışmaları

Bir firmanın en iyi tanıtımı ilk olarak KARTVİZİT’i ile başlar. Kartvizit o firmanın kimliği niteliğinde olup, ulaşmak istediği müşterilerinde de ilk izlenim yaratmaktadır. devamı »

Ramazan imsakiyeleri

İmsakiye Ramazan ayında Oruç için hazırlanan 90-110-125 gramlık amerikan kuşe kağıda basılan renkli veya tek renk oruç açma iftar vakti,sahur vakitlerini gösteren çizelgeli baskı meteryalidir. devamı »

Led Tabela - 0232 374 0 724

Bu teknolojik ürün son yılların en önemli buluşlarından bir tanesidir bu buluş neticesinde sektör’de özellikle reklam alanında gelişmiş ve şehirlerimizde görsel şova dönüşmüştür. devamı »

 

İzmir Dijital Baskı

İzmir’de  Dijital Baskı   nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Dijital Baskı Nedir ?

Dijital baskı firmamaız tarafından baskılarımız 3 yıllık garanti altındadır.
Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.
Dijital Baskı nerelerde kullanılır. ?

Günümüzde dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, promosyon , ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmaların yan sanayi kolları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanlarıson yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor.

Bornova Reklam olarak 1440 dp çözünürlükte CMYK renklerinde baskı yapmaktayız 3 yıl dış mekan ömrü vermekteyiz. Dijital makinaya ihtiyaç duyup ithalatını yapmamızın nedenleri dijital baskı işinin izmirde yeterli çözünürlükte ve bizim gibi bu mesleğe yıllarını vermiş biri olarak meslektaşlarımızda olması nedeniyle ihtiyaç duymayacağımızı sanmıştık fakat sonraları gördükki  bizim düşündüğümüz gibi değilmiş. ilk önce piyasanın köklü bu iş için 100-200 bin euro vererek makina getiren meslektaşlarımıza başvurduk onlar kendi işleri haricinde piyasadan gelen işleri forma sokarak aynı pasta kalitesiz basmaya kendilerine gelince bu bize yüksek çözünürlükte basmayan makinalar kendilerine harikalar yarattığını gördük . Bunun gibi 4 meslektaşımızı gezdik sonunda bizim müşterilerimizin ve bizim titizliğimizi giderecek çözüm olarak kendi makinamızı ithal ettik. Bundan sonraki hedefimiz türkiyede bu işlerle ilgili arge çalışması ve üretim için kendimize söz verdik. Getirdiğimiz makina  şu an piyasanın en hızlısı ve kafa olarak en büyüğü ve hızlısıdır. Saatde form baskıda kapasitemiz 250 metrekare dijital baskıdır.

Branda Afiş
Banner
bayrak
Kumaş Baskısı
Büyük Ebatlı Fotoğraf Baskısı
Büyük Ebatlı Poster Baskısı
flama
parti posterleri
seçim posterleri
flama Süslemeleri
dijital bayrak boyaları
dijital baskı malzemeleri
dijital baskı boyaları

İzmir Araç giydirme,İzmir kaliteli araç giydirme,İzmir’de  hızlı araç giydirme, İzmirli araç giydirme, İzmirde Ucuz Araç Giydirme, Manisa’da CMYK  araç giydirmeci, Manisalı araç giydirmecilar, Manisa’da araç giydirmeciler, Işıkkent’de araç giydirmeci,Işıkkentli araç giydirmeciler,Işıkkentdeki araç giydirmeci, Alsancak’ta araç giydirmeci,Alsancaklı araç giydirmeciler,Alsancağa araç giydirmeci
Konak araç giydirme,Konak’ta araç giydirmeci,Konağa araç giydirmeciler
Konak araç giydirme,Konak’ta araç giydirmeci,Konağa araç giydirme
Buca’da araç giydirmeci,Bucalı araç giydirmeciler,Bucaya araç giydirmeci
Karşıyaka araç giydirme,Karşıyaka araç giydirmeci,Karşıyakada araç giydirmeciler

Dijital baskı da vereceğiniz toptan perakende siparişler size kazanç olarak dönecektir.Ürünlerinin arkasında duran bir firma olarak içinizin rahat olmasını sağlamak hususu bizim için hayati önem taşır.
Neler yapabiliriz?
Köymenler  İzmir Dijital Baskı  işleri telefon: 0232 374 0 724


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
Design Downloaded from free wordpress themes | free website templates | Free Web Icons.